Seminár o rozvoji kogenerácie z jadrových reaktorov v priemysle

Pozývame vás na seminár „Technical Meeting on Recent Developments in Cogeneration Processes in Member States“ venovaný kogeneračným procesom z jadrových reaktorov a ich úlohe v prevádzkach, kde potrebujú teplo. Organizovaný je Medzinárodnou agentúrou pre jadrovú energetiku.

Medzinárodná agentúra pre atómovú energiu (International Atomic Energy Agency – IAEA) organizuje v dňoch 12.-14.11. 2024 hybridnou formou vo Viedni a online seminár na tému „Technical Meeting on Recent Developments in Cogeneration Processes in Member States“.

Témou tohto seminára bude aktuálny vývoj v rámci kogeneračných procesov v členských štátoch. Rozoberať sa budú aj plány využitia jadrového tepla v priemyselnej aplikácii. Seminár je zaujímavý aj pre zástupcov veľkých slovenských priemyselných podnikov na získanie informácií o rozvoji tejto oblasti vo svete.

Prihlasovanie je možné do 23.08.2024 pomocou Intouch plus systému. K elektronickej prihláške je nutné dodať aj oficiálny nominačný list , preto odporúčame prihlásenie komunikovať e-mailom lucia.praznakova@ujd.gov.sk. Pre organizačné pokyny a podrobnejšie informácie o akcii si pozrite webstránku Úradu jadrového dozoru SR.

Súbory na stiahnutie

Späť na zoznam noviniek