banner firemný deň SSCHI
Workshop 24.03.2023 od 09:00

Firemný deň SSCHI

Dátum: 24.03.2023
Čas: 09:00
Miesto: CH16, FCHPT STU


Srdečne pozývame študentov a zamestnancov FCHPT STU na Firemný deň SSCHI, ktorý sa uskutoční 24. marca v prednáškovej miestnosti CH16 od 9:00 na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave v spolupráci s Ústavom chemického a environmentálneho inžinierstva.

Rečníkmi akcie budú absolventi chemického inžinierstva, environmentálneho inžinierstva a iných príbuzných chemických smerov, ktorí si pripravili zaujímavé prednášky z ich profesijného života. Na Firemnom dni SSCHI sa dozviete o tom, akým výzvam musí absolvent FCHPT STU čeliť v rafinérsko-petrochemickej oblasti, v priemyselnej úprave vody, v environmentálnom poradenstve, v cirkulárnej ekonomike, v projekčnej kancelárii plnej kolón a v kariérnom raste od akadémie až po priemysel.

Cieľom tejto akcie je priblížiť život po škole súčasným študentom chemického a environmentálneho inžinierstva a zároveň sprostredkovať absolventom, ktorých združujeme, príležitosť na networking s mladými talentmi, ktorí sa možno raz stanú ich kolegami. Vystúpia zástupcovia spoločností:

Podrobnosti o harmonograme a vystupujúcich rečníkoch nájdete v priloženom informačnom letáku. Udalosť nájdete aj na našom facebooku. V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na kontaktnú osobu, ktorou je člen výboru našej spoločnosti, Dr. Ronald Zakhar (ronald.zakhar@sschi.sk).

Súbory na stiahnutie

Späť na zoznam udalostí