Workshop 02.11.2022 od 14:00

Focus a de-stress [One more skill]

Dátum: 02.11.2022
Čas: 14:00
Miesto: Zasadačka ÚCHEI, FCHPT STU


Čakajú Vás zápočty zo separačiek, zadania z reaktorov, máte stále neodovzdané protokoly z labákov a do toho všetkého vychádza piata séria The Crown? Rozmýšľate ako to všetko stihnúť a nezblázniť sa?

One more skill podujatia sú doplnkovým vzdelávaním zameraným na rozvoj soft skills. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote.

Príjmite pozvanie na druhý workshop pod hlavičkou One more skill, na ktorom sa tentokrát s Olíviou Hurbanovou z večernej školy Brainery budeme rozprávať na tému Focus a de-stress. Povieme si niečo viac o tom, čo neuroveda hovorí o sústredení sa, zvládaní informačného pretlaku a vlastnej produktivite. Ako sa efektívne učiť a ako správne oddychovať. Osvojíme si techniky ako ovládať svoj nervový systém a tým „samých seba“.

Tiež by sme Vám radi na tomto mieste poďakovali za pozitívne reakcie aj konštruktívne pripomienky na prvú akciu. Na základe toho sme presunuli ďalší workshop na skorší čas a do menšej miestnosti s pohodlnejším sedením. Takže sa vidíme už o 14tej v zasadačke Ústavu chemického a environmentálneho inžinierstva na treťom poschodí bloku D. Veríme, že tieto príjemné priestory poskytnú príležitosť na otvorený a kreatívny dialóg.

Kapacita na akciu je obmedzená, preto využite možnosť ako si zaistiť svoje miesto vopred a zaregistrujte sa cez registračný formulár. Vstupné je 5 €, avšak študenti a členovia SSCHI majú zľavnené vstupné 2 €.

Späť na zoznam udalostí