sschi ače pedal trvalo udržateľná voda zelené financie workshop
Workshop 24.11.2023 od 07:15

Trvalo udržateľná voda a Zelené financie [Odborný seminár]

Dátum: 24.11.2023
Čas: 07:15
Miesto: Falkensteiner Hotel Bratislava


SSCHI v spolupráci s Asociáciou čistiarenských expertov AČE SR a spoločnosťou PEDAL Consulting organizuje odborný seminár venovaný dvom aktuálnym témam z prostredia priemyselnej výroby, a to Manažment priemyselných vôd a Financovanie dekarbonizačných opatrení v priemysle. Súčasťou programu v príjemnom prostredí hotela Falkensteiner sú prednášky expertov z oblasti vodného hospodárstva o praktických skúsenostiach s úpravou a čistením vody, ako aj prednášky venované financovaniu projektov zvyšujúcich udržateľnosť priemyselných výrob, tzv. zelené financie.

V sekcii Manažment priemyselných vôd (Trvalo udržateľná voda) vystúpia experti zastupujúci spoločnosti:

Panelovou diskusiou s rečníkmi bude sprevádzať predseda AČE SR Igor Bodík.

V sekcii Financovanie dekarbonizačných opatrení v priemysle (Zelené financie) vystúpia experti zastupujúci:

Panelovou diskusiou s rečníkmi bude sprevádzať generálny riaditeľ spoločnosti VUCHT Branislav Brežný.

Oficiálny program začína 8:00, pričom registrácia účastníkov bude možná už od 7:15. Predpokladané ukončenie akcie je o 17:00.

Účastnícky poplatok je vo výške 99 EUR. Registrácia je možná cez registračný formulár. V cene účastníckeho poplatku je občerstvenie počas dňa a obed vo forme bufetových stolov.

Organizátorom a kontaktnou osobou je Ronald Zakhar (ronald.zakhar@sschi.sk). Vstup na akciu je podmienený uhradením účastníckeho poplatku. Podrobnosti o programe a vystupujúcich rečníkoch spolu s organizačnými pokynmi uverejníme čoskoro.

Súbory na stiahnutie

Späť na zoznam udalostí