železná studnička chemickí inžinieri opekačka
06.05.2023 od 10:00

Železná studnička chemických a environmentálnych inžinierov

Dátum: 06.05.2023
Čas: 10:00
Miesto: Železná studnička (zastávka Lanovka)


Opäť je tu jedinečná príležitosť spoznať študentov, učiteľov, absolventov a priaznivcov chemického inžinierstva v neformálnom svetle.

Ako každé leto, aj toto sme si pre teba v spolupráci s Ústavom chemického a environmentálneho inžinierstva pripravili nezabudnuteľnú májovú sobotu plnú zábavy, spievania, diskusií, grilovania, opekania, spoznávania nových ľudí a príležitostného športovania. Za menší poplatok si užiješ chutné jedlo a pitie, ktoré prichystajú súčasní študenti spolu s pracovníkmi Ústavu.

Kedy a kde?

Tento rok chemickí inžinieri obsadia Železnú studničku na tradičnom mieste (zastávka „Lanovka“, autobusová linka č. 43) už 6. mája. Oficiálne začíname o 10:00, ale skalní veľmi dobre vedia, že aj večer vopred nájdete pri žiare ohňa spriaznené duše odhodlané strážiť miesto pre svojich súkmeňovcov.

Chceš prísť?

V prípade záujmu by sme ťa radi poprosili o platbu vopred. Záujemcov, ktorí naisto vedia, že prídu, prosíme nahlásiť svoju účasť vopred na miroslav.variny@sschi.sk. Pri platbe vopred, resp. pri účasti nahlásenej do 3.5. s platbou na mieste zaplatíte 7 EUR (deti nad 10r, abstinenti a nemäsožravci 5 EUR). Deti do 10r sú zadarmo. Platbu vopred môžete vykonať aj prevodom na č.ú. SK46 1100 0000 0026 1107 0605, do správy pre prijímateľa uveďte svoje meno a počet účastníkov.

Platba na mieste bez vopred nahlásenej účasti je 10 EUR, resp. 6 EUR pre deti nad 10r, abstinentov a nemäsožravcov. Platba na mieste je možná len v hotovosti.

Späť na zoznam udalostí