Workshop 28.09.2022 od 16:00

Zmena a adaptívne myslenie [One more skill]

Dátum: 28.09.2022
Čas: 16:00
Miesto: CH16, FCHPT STU


One more skill je doplnkové vzdelávanie zamerané na rozvoj soft skills. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote. Speakrom prednášky Zmena a adaptívne myslenie bude Olívia Hurbanová z HighBrõws, Lektorka roka 2019. Vstup voľný!

Už ste sa niekedy zamýšľali nad tým, čo vás odlíši od ostatných na pracovnom trhu? Okrem praktických skúseností dávajú zamestnávatelia čoraz väčší dôraz na soft skills (tzv. mäkké zručnosti). Práve z tohto dôvodu by sme vám radi predstavili novú iniciatívu z dielne SSCHI s názvom One more skill.

One more skill je doplnkové vzdelávanie zamerané na rozvoj soft skills. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote.

Preto prosím, príjmite pozvanie na prvý workshop pod hlavičkou One more skill, na ktorom sa zameriame na schopnosť prispôsobovať sa zmenám a upravovať svoje zmýšľanie. Schopnosť neoceniteľná v dnešnom rýchlo meniacom sa svete.

Speakrom bude Olívia Hurbanová z HighBrõws, ktorá je Lektorkou roka 2019 a autorkou konceptu „Future Skills“, ktorý vyučuje vo vlastnej večernej škole Brainery. Dlhodobo sa venuje klientom na Slovensku i v zahraničí, v súkromnej sfére aj na akademickej pôde. Viac o jej večernej škole sa môžete dočítať na https://www.highbrows.sk/brainery-pre-jednotlivcov.

Vstup na akciu je zadarmo, ale kapacita je obmedzená. Ak si chcete zaistiť svoje miesto na workshope, zaregistrujte sa cez registračný formulár po kliknutí na tlačidlo v hlavičke akcie.

Späť na zoznam udalostí