Workshop 23.02.2023 od 13:00

Emočná agilita [One more skill]

Dátum: 23.02.2023
Čas: 13:00
Miesto: Zasadačka ÚCHEI, FCHPT STU


Tešíte sa na nový semester? Chýbali vám spolužiaci? Alebo ste naopak smutní, že opúšťate rodinu a nahnevaní, že sa vraciate do Bratislavy? Aké emócie s vami tieto dni lomcujú?

One more skill podujatia sú doplnkovým vzdelávaním zameraným na rozvoj soft skills – minulý rok sme pokryli témy Zmena a adaptívne myslenie a Focus a de-stress. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote.

Prijmite pozvanie na tretí workshop pod hlavičkou One more skill, na ktorom sa tentokrát s Olíviou Hurbanovou z večernej školy Brainery budeme rozprávať na tému Emočná agilita. Olívia nám priblíži, ako emócie vznikajú, aký vplyv majú na naše rozhodovanie a ako vyťažiť aj z tých negatívnych.

Workshop sa uskutoční vo štvrtok 23. februára opäť v priestoroch Ústavu chemického a environmentálneho inžinierstva (zasadačka na treťom poschodí). Tento raz začíname už o 13:00.

Kapacita na akciu je obmedzená, preto využite možnosť ako si zaistiť svoje miesto vopred a zaregistrujte sa cez registračný formulár. Vstupné je dobrovoľné.

Späť na zoznam udalostí