one more skill práca v tímoch sschi
Workshop 12.10.2023 od 15:00

Práca v tímoch [One more skill]

Dátum: 12.10.2023
Čas: 15:00
Miesto: Zasadačka ÚCHEI


S novým akademickým rokom prichádza aj druhá séria One more skill workshopov. Tento raz sa s novým spíkrom pozrieme na tajomstvá tímovej práce a ako ich ovládnuť vo svoj prospech.

One more skill podujatia sú doplnkovým vzdelávaním zameraným na rozvoj soft skills. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote.

V novom (adakemickom) roku s novým rečníkom. Pozývame vás na druhý ročník série workshopov pod hlavičkou One more skill. So svojimi vedomosťami sa tento raz podelí Branislav Andreanský, ktorý momentálne pôsobí ako špecialista zamestnaneckých vzťahov na ÚNMS SR. Povieme si niečo viac o tom, ako vyzerá efektívna tímová práca. Dozvieme sa viac o rolách vnútri tímu, o tom ako zvýšiť výkonnosť skupinovej práce či o výhodách, ktoré prináša tímová spolupráca.

Tiež vám chceme poďakovať za užitočnú spätnú väzbu počas celého minulého ročníka. Na základe nej sme vylepšili niektoré organizačné aspekty a pripravili zopár noviniek.

Vidíme sa vo štvrtok 12. októbra od 15tej v zasadačke Ústavu chemického a environmentálneho inžinierstva na treťom poschodí bloku D. Veríme, že tieto príjemné priestory opäť zabezpečia príjemný a kreatívny dialóg.

Kapacita na akciu je obmedzená na 50 ľudí, preto sa neváhajte zaregistrovať cez registračný formulár. Registrácia je otvorená len do 9. októbra! Vstupné na akciu je dobrovoľné a prípadné získané prostriedky využijeme na obohatenie občerstvenia a ďalšie vzdelávacie aktivity SSCHI.

Späť na zoznam udalostí