cover spätná väzba
Workshop 07.03.2024 od 14:00

Situačná spätná väzba [One more skill]

Dátum: 07.03.2024
Čas: 14:00
Miesto: Zasadačka ÚCHEI


Letnú sériu workshopov One more skill začneme s prednáškou Branislava Andreanskeho o spätnej väzbe. Dozviete sa ako koncipovať kritiku tak, aby ste ňou dokázali ostatných motivovať.

One more skill workshopy sú po krátkej odmlke počas skúškového obdobia späť. Ide o podujatia, ktoré sú doplnkovým vzdelávaním zameraným na rozvoj soft skills. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote.

Vypĺňate nám dotazníky spokojnosti po workshopoch, ale neviete docieliť zmenu, alebo chcete pomôcť kolegom v práci, aby Vás pochopili a tvorili ste lepší tím? Ak ste si na jednu z týchto otázok odpovedali áno, určite neváhajte a príďte. Letnú sériu workshopov začneme s témou Situačná spätná väzba. Budeme sa venovať témam ako zlepšiť komunikačné zručnosti, konkrétne spätnú väzbu a hodnotenie výkonu. Získané vedomosti si ako obvykle overíme aj v praxi na modelových situáciách.

Rečníkom bude opäť Branislav Andreanský, s ktorým sa už niektorí z vás mali možnosť stretnúť minulý semester na workshope venovanom tímovej práci. Tentokrát nám vysvetlí rozdiel medzi konštruktívnou a nekonštruktívnou kritikou, ale aj ako našou spätnou väzbou môžeme motivovať spolužiakov, či kolegov k lepším výkonom.

Kapacita podujatia je obmedzená na 50 ľudí, preto sa neváhajte registrovať cez registračný formulár. Stretneme sa vo štvrtok 7. 3. 2024 o 14:00 v zasadačke Ústavu chemického a environmentálneho inžinierstva na treťom poschodí.

Novinky o udalosti môžete sledovať aj cez facebook.  Vstupné na akciu je dobrovoľné a prípadné získané prostriedky budú využité na obohatenie občerstvenia a ďalšie vzdelávacie aktivity SSCHI.

Späť na zoznam udalostí