Workshop 25.04.2024 od 15:00

Úspešne zvládnutý pracovný pohovor [One more skill]

Dátum: 25.04.2024
Čas: 15:00
Miesto: Zasadačka ÚCHEI


Plánujete kariérny štart alebo snívate o práci na novom mieste? Témou workshopu One more skill tentokrát bude pracovaný pohovor. Spolu si prejdeme procesom od prezerania inzerátov až po absolvovanie pohovoru. Nadobudnuté teoretické poznatky si preveríme aj v praxi.

One more skill workshopy sú po krátkej odmlke počas skúškového obdobia späť. Ide o podujatia, ktoré sú doplnkovým vzdelávaním zameraným na rozvoj soft skills. Zručnosti ako pútavé prezentovanie, tímová práca a zvládanie stresu pomáhajú nielen v profesijnom, ale aj osobnom živote.

Letný semester sa nám pomaly blíži k záveru a na dvere klopú letné brigády, ako aj hľadanie práce v prípade absolventov. Z tohto dôvodu bude náplň tohto workshopu venovaná pracovnému pohovoru. Spíkrom bude už dobre známy Branislav Andreanský, ktorého dobre poznáme z posledných One more skill workshopov venovaným spätnej väzbe a práci v tímoch. Tentoraz nám Branislav ako skúsený personalista povie, ako HR vníma životopis a motivačné listy, ale aj čo možno na pohovore očakávať. Nadobudnuté poznatky si preveríme aj na vlastnej skúsenosti, preto neváhajte a príďte.

Kapacita podujatia je obmedzená na 50 ľudí, preto sa zaregistrujte cez registračný formulár. Vidíme sa vo štvrtok 25. 4. 2024 od 15:00 v zasadačke Ústavu chemického a environmentálneho inžinierstva na treťom poschodí.

Novinky o udalosti môžete sledovať aj cez facebook.  Vstupné na akciu je dobrovoľné a prípadné získané prostriedky budú využité na obohatenie občerstvenia a ďalšie vzdelávacie aktivity SSCHI.

Späť na zoznam udalostí