prezentačné zručnosti a storytelling brainery henkel
19.04.2023 od 15:00

PreZENtačné zručnosti a storytelling [One more skill]

Dátum: 19.04.2023
Čas: 15:00
Miesto: Zasadačka ÚCHEI, FCHPT STU


Desí vás verejné vystupovanie? Chcete svoju prezentáciu posunúť na vyšší level? Potom práve pre vás je tu na mieru ušitý workshop PreZENtačné zručnosti a storytelling zo série One more skill. Odlíšte svoj príbeh a staňte sa zapamätateľným.

One more skill podujatia sú doplnkovým vzdelávaním zameraným na rozvoj soft skills. V predošlých workshopoch sme pokryli témy Zmena a adaptívne myslenie, Focus a de-stress a Emočná agilita. Cieľom našej aktivity je pomôcť v plnohodnotnom rozvoji osobností chemických inžinierov. One more skill je finančne podporený aj spoločnosťou Henkel v rámci grantovej schémy Make an Impact on Tomorrow.

Prijmite pozvanie na posledný workshop pod vedením Olívie Hurbanovej z večernej školy Brainery, v ktorom budeme rozvíjať prezentačné zručnosti a schopnosť pútavo rozprávať svoj príbeh. Olívia nám ukáže, ako sa na prezentáciu správne pripraviť, predstavíme si základné princípy ako možno svoju prezentáciu odlíšiť, ako vizualizovať svoj príbeh a byť zapamätateľný/á. Nesie názov PreZENtačné zručnosti a storytelling.

Workshop sa uskutoční v stredu 19. apríla opäť v priestoroch Ústavu chemického a environmentálneho inžinierstva (zasadačka na treťom poschodí). Začíname od 15:00. Aby ste na akciu nezabudli, môžete si udalosť pridať aj cez facebook.

Kapacita na akciu je obmedzená, preto využite možnosť ako si zaistiť svoje miesto vopred a zaregistrujte sa cez registračný formulár. Vstupné je dobrovoľné a využívané na zabezpečenie občerstvenia na budúcich akciách.

Späť na zoznam udalostí